Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 3 E27 LED светилки со затемнување Goldline 5W 380 lm 2200K

915,00 ден. 859,00 ден.
Discount is 56,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
G
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 859,00 ден. 6% Попуст
  • 2 x 816,05 ден. 1.632,10 ден. 11% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Оваа Goldline LED светилка е вистински создавач на атмосфера, таа е нормална сијалица само со златен слој, така што ќе обезбеди уште потопла и повеќе атмосферска светлина! Има висина од 10,5 см и дијаметар од 6 см. Овој извор на светлина може да се затемнува, дава топла бела светлина (2200K) и дава 380 лумени. Светилката има голем E27 фитинг од максимум 5 вати. Може да гори 20.000 часа. Добијте го овој создавач на расположение сега и создадете пријатна атмосфера во вашиот ентериер! Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02245
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени380
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881074080
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет3
Тежина30 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,5 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!