Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 5 E14 LED топчести светилки со затемнување P45 5W 470 lm 2700K

1.525,00 ден. 1.415,00 ден.
Discount is 110,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.415,00 ден. 7% Попуст
  • 2 x 1.343,30 ден. 2.686,60 ден. 12% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Крушата е целосно во согласност со најновите трендови! Опремен со фино LED осветлување. Изворот на светлина е висок 7,8 cm и има дијаметар од 4,5 cm. Светилката има мал E14 фитинг и покрај тоа, овој извор на светлина природно гарантира многу пријатна топла бела атмосферска светлина, поради 470 лумени и 2700 келвини. Светилката се затемнува, но за тоа ви треба надворешен придушувач. Изворот на светлина има агол на зрак од 320 степени. Фаза на вклучување и исклучување. Вистински мора да се има! Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02236
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени470
Работен век 25000
Келвин2.700 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881073991
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина15 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 4,5 cm - висина 7,8 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!