Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Комплет од 5 E27 LED светилки со затемнување A60 мат 5W 380lm

2.455,00 ден. 1.409,00 ден.
Или заштедете до 48% на цената по парче ако купите 6
G
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.409,00 ден. 43% Попуст
  • 3 x 1.339,50 ден. 4.018,50 ден. 45% Попуст
  • 6 x 1.269,00 ден. 7.614,00 ден. 48% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Идеален извор на светлина со LED влакно со фитинг E27. Светилката е опремена со пријатен мат слој, кој и дава мека светлина. Со 360 лумени и 2350 келвини, емитира топла светлина. Специјално направен за да се создаде вистинската атмосфера и исто така да гори илјадници часови. Светилката се затемнува, но за тоа ви треба надворешен придушувач. Изворот на светлина е висок 10,5 cm и има дијаметар од 6 cm. Изворот на светлина има агол на зрак од 320 степени и е опремен со прекин на фазата. Одлична замена за сијалицата. Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02256
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени380
Работен век 25000
Келвин2.350 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881074196
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина25 g
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 6 cm - висина 10,5 cm
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!