Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

PIR детектор за движење на ѕидната површина монтирана црна

1.845,00 ден.
this price may change in 5 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Сензор за движење што може да се постави лабаво до ѕидот. Го поврзувате овој сензор со вашата светилка за да се вклучи кога сакате. Сензорот може да се навалува и може да се користи за контрола на растојанието до максимален опсег од 10 до 12 метри.
Овој детектор за движење има две опции за поставување:
1. Времето, можете да поставите колку долго сакате да гори светилката. Ова може да се направи од 10 - 5 секунди. до 4-1 мин.
2. LUX, поставете ја вашата уметност кога на сензорот му е дозволено да реагира. Така, на пример, кога паѓа самрак, или само кога е навистина темно и кога е откриено движење.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89430
Функција на светилкатаФункционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881017933
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.2 kg
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 9,5 cm - висина 7,8 cm - ширина 8,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 9,2 cm - должина 10 cm - ширина 8 cm
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Сензор за самракДа, со прекинувач за самрак
Волтажа на напојувањето220V/230V
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!