Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Почетен комплет со шрафцигер вкл. битови и клешти за соголување

925,00 ден.
this price may change in 5 days
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Дали планирате преселба или сакате да започнете да работите чудни работи во вашиот сегашен дом? Тогаш брзо набавете го овој стартер комплет дома! Во овој сет ќе добиете тестер на напон, клешти за соголување и шрафцигер. Со битови во 32 различни големини и форми, секогаш сте на вистинското место и лесно можете да ја изберете вистинската големина за вашиот шрафцигер. Без оглед на работата што треба да ја завршите, почетниот комплет ќе ви помогне на вашиот пат веднаш. Можете да го обесувате вашето осветлување за миг!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл105885
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881151033
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.3 kg
ОбликПравоаголник
Color & Material 
МатеријалЧелик co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 5 cm - должина 18 cm - ширина 8 cm
Димензии на пакувањетовисина 5 cm - должина 18 cm - ширина 8 cm
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!