Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Приклучен кабел 80-120cm со прекинувач и приклучок транспарентен

1.539,00 ден. 985,00 ден.
Или заштедете до 49% на цената по парче ако купите 6
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 985,00 ден. 36% Попуст
  • 3 x 884,70 ден. 2.654,10 ден. 43% Попуст
  • 6 x 786,40 ден. 4.718,40 ден. 49% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Овој прекинувач има вкупна должина од 200 сантиметри. Овој приклучок има должина од 80 сантиметри до прекинувачот, по прекинувачот има уште 120 сантиметри до приклучокот. Кабелот се состои од сина и кафена жица која лесно можете да ја поврзете со светилка. Можеби ќе треба да направите одредба во светилката за да го монтирате кабелот за поврзување.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89009
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881015083
БрендQAZQA
Тежина50 g
Color & Material 
БојаПроѕирна
МатеријалПластика
Sizes & Weight 
Општи димензиидолжина 200 cm
Димензии на пакувањетовисина 14 cm - должина 16 cm - ширина 14 cm
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокДа,производот се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!