Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Прстен за полнење од нерѓосувачки челик за вдлабнати рефлектори 7,5 - 13 cm - Spacer

1.039,00 ден. 489,00 ден.
Discount is 550,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 489,00 ден. 53% Попуст
  • 12 x 463,60 ден. 5.563,20 ден. 55% Попуст
  • 24 x 439,20 ден. 10.540,80 ден. 58% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои

Детали

Ако сакате да пополните поголема дупка околу вашето место, ова е идеалното решение! Прстен за полнење од нерѓосувачки челик. Димензии: 75мм / 130мм.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45248
Функција на светилкатаФункционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881034558
БрендQAZQA
Тежина70 g
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 0,1 cm - дијаметар 13 cm
Димензии на пакувањетовисина 0,1 cm - должина 12 cm - ширина 13 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!