Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 E27 LED светилки со затемнување G95 златни 5W 450 lm 2200K

2.025,00 ден. 1.535,00 ден.
Discount is 490,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
F
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Детали

Многу убав извор на светлина во форма на традиционалната сијалица. Уживајте во придобивките на LED, заборавете на товарот на лампи со вжарено! Благодарение на големата впечатлива форма, златниот сјај и видливите филаменти, прекрасен извор на светлина за гледање и затоа треба да биде доста видлив во вашиот уред! Атмосферска топло-бела светлина и супер енергетски ефикасна, со потрошувачка од само 5 вати. Изворот на светлина има висина од 13,5 см и дијаметар од 9,5 см. Златните жици го прават уште поспецијален. Овој филамент исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). Совршен избор за секого! Фаза на вклучување и исклучување. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01866
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени450
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881051944
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет3
Тежина70 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 9,5 cm - висина 13,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!