Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 3 LED светилка со влакно со свеќи E14 3W 2700K 250lm F35 проѕирно со затемнување

729,00 ден. 675,00 ден.
Discount is 54,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
G
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 675,00 ден. 7% Попуст
  • 6 x 641,25 ден. 3.847,50 ден. 12% Попуст
  • 12 x 607,50 ден. 7.290,00 ден. 17% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Светилката со свеќа се врати, а овој пат никако не можете да ги запалите прстите на неа! Ова е светилка со свеќа со LED светло со енергетска ознака А. Ова светло не само што е многу добро за вашиот паричник, туку придонесувате и за подобра околина! Светилката има мал E14 фитинг и оваа светилка за свеќа исто така гарантира многу пријатна топла бела атмосферска светлина. Светлото може да се затемнува, но секако ви треба надворешен придушувач. Сега уште поевтино како комплет од 3!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02233
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени250
Келвин2.700 K
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881073960
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет3
Тежина60 g
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 12 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!