Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 E14 LED светилка со матна свеќа BXS35 1W 100 лумен 2200K

1.385,00 ден.
this price may change in 2 days
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.385,00 ден.
  • 2 x 1.158,05 ден. 2.316,10 ден. 16% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Сега уште поголема предност со светилката! Пет извори на светлина за монтирање E14 за нечистотија евтина цена! Дајте му на вашиот уред атрактивен и грациозен изглед со оваа прекрасна светилка за свеќи. Оваа светилка за свеќи е опремена со енергетски ефикасен LED модул, така што ќе уживате во илјадници горење часови на овој прекрасен изглед. Има 2200 келвини и 100 лумени. Создадете пријатна атмосфера во секоја соба со оваа светилка со свеќи! Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01858
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени100
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881052538
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина10 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,2 cm - висина 11,5 cm
Димензии на пакувањетовисина 4 cm - должина 13,5 cm - ширина 4 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!