Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 E14 LED светилки со свеќи BXS35 1W 100LM 2200K

2.149,00 ден. 1.029,00 ден.
Или заштедете до 55% на цената по парче ако купите 2
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.029,00 ден. 52% Попуст
  • 2 x 977,55 ден. 1.955,10 ден. 55% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Светилката со свеќа се врати, а овој пат никако не можете да ги запалите прстите на неа! Ова е светилка за свеќи со LED светло со 25.000 часа горење, за да можете долго да уживате во вашиот прекрасен извор на светлина! Светилката има мал E14 фитинг и оваа светилка исто така гарантира многу пријатна топла бела атмосферска светлина поради 2200 Келвини и 100 лумени. Оваа светилка за свеќа е висока 11,5 cm и има дијаметар од 3,2 cm. Вистински задолжителен елемент за осветлување на вашите простори. Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл01860
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 1 watt
Вкупно лумени100
Работен век 25000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881051906
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина10 g
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,2 cm - висина 11,5 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!