Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 E14 LED светилки за свеќи B35 2W 180 lm 2350K

1.105,00 ден. 975,00 ден.
Discount is 130,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 975,00 ден. 12% Попуст
  • 2 x 926,25 ден. 1.852,50 ден. 16% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Светилката со свеќа се врати, а овој пат е невозможно да ги запалите прстите! Ова е светилка со свеќи со LED светло со просечно 20.000 часови на горење, затоа уживајте во овој одличен извор на светлина долго време. Светилката има мал E14 фитинг и дополнително, оваа светилка за свеќи природно гарантира многу пријатна топла бела атмосферска светлина поради 2350 Келвини и 180 лумени. Оваа светилка за свеќа е висока 9,8 cm и има дијаметар од 3,5 cm. Има мат слој над стаклото како убав додаток. Изворот на светлина има агол на зрак од 320 степени. Вистински задолжителен елемент за осветлување на вашите простори. Сега ефтино достапен во сет од 5.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02254
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 2 watt
Вкупно лумени180
Работен век 20000
Келвин2.350 K
CRI85
Волтажа на напојувањето230
Генерално 
EAN08718881074172
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина0.1 kg
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 9,8 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!