Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 E14 светилки за свеќи со врв на LED влакно со затемнување 250lm 2700K

1.385,00 ден.
this price may change in 2 days
G
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.385,00 ден.
  • 2 x 1.125,75 ден. 2.251,50 ден. 19% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Светилката со свеќа се врати, а овој пат никако не можете да ги запалите прстите на неа! Ова е врвна светилка со ЛЕД осветлување. Светилката има мал E14 фитинг и оваа врвна светилка исто така гарантира многу пријатна топла бела атмосферска светлина со 2700K и 250 лумени. Светлото може да се затемнува, но секако ви треба надворешен придушувач. Изворот на светлина има агол на зрак од 320 степени и е опремен со фазен преден и заден раб. Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02234
МонтажаE14
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 3 watt
Вкупно лумени250
Работен век 20000
Келвин2.700 K
CRI85
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881073977
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина0.1 kg
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 3,5 cm - висина 12 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаТопла бела

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!