Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Сет од 5 E27 LED светилки со затемнување G125 златни 5W 450 lm 2200K

3.065,00 ден. 2.769,00 ден.
Discount is 296,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
G
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 2.769,00 ден. 10% Попуст
  • 2 x 2.627,70 ден. 5.255,40 ден. 14% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Оваа LED светилка со екстра голем дијаметар од 12,5 cm е вистински создавач на атмосфера. Овој E27 LED извор на светлина со влакно со затемнување има прекрасно златно стакло кое обезбедува прекрасен и топол ефект. Светилката се затемнува, дава топло бело светло (2200K) и дава 450 лумени. Овој извор на светлина навистина создава атмосфера! Совршен избор ако барате голем, убав извор на светлина! Сега уште поевтино како комплет од 5!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл02252
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 5 watt
Вкупно лумени450
Работен век 20000
Келвин2.200 K
CRI80
Волтажа на напојувањето230
FilamentFilament
Генерално 
EAN08718881074158
БрендLUEDD
Број на парчиња во сет5
Тежина0.1 kg
Color & Material 
МатеријалСтакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 12,5 cm - висина 17,2 cm
Сијалица 
Боја на сијалицатаАтмосферско осветлување

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!