Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Челична мелена шипка со материјал за монтирање

2.025,00 ден. 1.419,00 ден.
Discount is 606,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Универзална топол-поцинкувана мелена шипка комплетна со материјал за монтирање. Оваа игла за заземјување гарантира дека можете лесно да го поправите осветлувањето на вашата градина цврсто во вашата градина. Можете лесно да го залепите во земја, трева или чакал.
Има должина и ширина од 16 cm и висина од 46,7 cm (овој дел оди во земја). Плочата за монтирање е дизајнирана на таков начин што можете да монтирате светилка со две, три или четири точки за монтирање. Завршете со четири завртки и навртки за монтирање на светилката на иглата.
Супер практичен и практичен начин за цврсто монтирање на вашата градинарска светилка.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл45475
Функција на светилкатаФункционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881034541
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.6 kg
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 46,7 cm - должина 16 cm - ширина 16 cm
Димензии на пакувањетовисина 16,5 cm - должина 45,5 cm - ширина 3 cm
Опции 
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!