Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Дизајн висечка светилка црна со златно и димно стакло 3 светла - Zuzanna

16.575,00 ден. 10.355,00 ден.
Или заштедете до 44% на цената по парче ако купите 2
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 10.355,00 ден. 38% Попуст
  • 2 x 9.315,90 ден. 18.631,80 ден. 44% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Дали барате убава висечка светилка за дневната соба, трпезаријата или ходникот? Тогаш Зузана е тоа што го бараш. Нејзините три светлосни точки гарантираат дека можете да создадете длабочина во вашиот ентериер со закачување на различни висини. Зузана е изработена од стакло со челик и обработена во црна боја со злато. Стаклото користи ефект на чад, кој создава топол и пријатен светлосен ефект во просторијата. Висечката светилка има вкупен дијаметар од 60 cm и е прилагодлива во висина; минимум 68,5 cm и максимум 150 cm. Плочата за монтирање е со дијаметар од 35 cm и висина од 2,5 cm. Кабелот е со должина од 111,5 см. Стаклените нијанси имаат дијаметар од 25 cm и висина од 25,5 cm. Ја комплетирате Zuzanna со 3 извори на светлина, секој со E27 фитинг (макс. 40 вати). Погрижете се да ги нарачате овие одделно. За да создадете повеќе атмосфера, можете да ја поврзете светилката со придушувач, кој не е вклучен. Висечката светилка Zuzanna осигурува дека вашиот ентериер ја добива потребната атмосфера!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл104562
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881129063
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаСива co Црна,Златна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 60 cm - висина 150 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 150 cm - Прилагодливо во висина мин.: 68,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 35 cm - висина 2,5 cm
Должина на кабелот111.5 cm
Димензии на абажуротдијаметар 25 cm - висина 25,5 cm
Тежина4.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 37 cm - должина 59 cm - ширина 56 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!