Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Класична столна ламба/нотарска ламба месинг со зелено стакло - Банкер

5.445,00 ден. 3.075,00 ден.
Discount is 2.370,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Вистинската класика: нотарската/банкарската светилка! Завршено со златна и зелена боја. Совршено може да послужи како привлечно внимание на вашето биро. Светилката има приклучок E27 (макс. 60 вати) и се испорачува без извор на светлина. Има висина од 35 см и ширина од 26,5 см. Стаклената нијанса на светилката е долга 22 cm и ширина 13,5 cm. Оваа класична светилка се затемнува (не е вклучена регулаторот) за да биде пријатна во вечерните часови! Светилката се испорачува со кабел и приклучок. Комплетирајте го вашето биро или канцеларија со оваа нотарска светилка!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл42891
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална, Читање
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881001383
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко, Класичен / Антички, Ретро
ОбликИздолжен круг, Тркалезна
Color & Material 
БојаЗелена co Златна месинг
МатеријалЧелик co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 35 cm - должина 26,5 cm - ширина 25 cm
Димензија на основатадијаметар 15 cm
Тежина2 kg
Димензии на пакувањетовисина 33 cm - должина 44 cm - ширина 26,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротвисина 8 cm - должина 22 cm - ширина 13,5 cm
Материјал на абажуротСтакло
Опции 
СобаКанцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗа на маса
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокДа, со кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!