Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Винтиџ подна ламба античка златна 3-светло голема - Ботаница

24.869,00 ден. 12.345,00 ден.
Discount is 12.524,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Завршете го вашиот ентериер со Ботаница! Оваа подна светилка е завршена во злато/месинг и е изработена од челик. Ботаница не треба да недостасува во рурален ентериер! Со 3 светлосни точки, оваа подна светилка е ѕвезда во секоја просторија. Светилката е со дијаметар од 75 cm и висина од 193 cm. Подната светилка има фитинзи E14. Погрижете се да ги нарачате изворите на светлина одделно. Оваа светилка доаѓа со кабел и приклучок. Кабелот е долг 360 см. Ботаница се затемнува, придушувачот не е вклучен. Одлучете сами каква атмосфера сакате да создадете со затемнување на подната светилка. Додаток во вашиот ентериер, Ботаница!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл106070
МонтажаE14
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881143984
БрендQAZQA
СтилРурален
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЗлатна месинг
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 75 cm - висина 193 cm
Димензија на основатадијаметар 32 cm - висина 3 cm
Должина на кабелот360 cm
Тежина4.7 kg
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 75 cm - висина 51 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокYes, with cord and adapter
package 
Димензии на пакувањетовисина 41 cm - должина 79 cm - ширина 41 cm

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!