Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

LED вградно светло LEDlite Recta

2.459,00 ден.
this price may change in 2 days
F

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Детали

Оваа вдлабна светилка е супер економична благодарение на вграденото LED осветлување (ЛЕД незаменливо). Има должина од 11 см и висина од 5,5 см. Пресекот на оваа светилка е: 4 cm на 10,5 cm. Лесно се поврзува на 230 волти. Интегрираниот LED има излез од 140 лумени и 3000 келвини. Со 30.000 часови на горење, изворот на светлина ќе трае долго! IP44 гарантира дека можете лесно да го поставите надвор и затоа е одлично како надворешно осветлување во градината или под терасата!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45085
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 230V
Функција на светилкатаДиректна светлина
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Генерално 
EAN08718881004834
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг, Правоаголник
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Пластика
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 5,5 cm - должина 11 cm - ширина 4,5 cm
Вградени димензиидлабочина 5,5 cm - должина 10,5 cm - ширина 4 cm
Тежина0.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 7 cm - должина 11 cm - ширина 11 cm
Сијалица 
Број на светилки0
Боја на сијалицатаТопла бела
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 1.6 watt
Вкупно лумени140
Работен век 30000
Келвин3.000 K
CRI80
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!