Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен вдлабнат челик со круг IP44 - Xena

979,00 ден. 825,00 ден.
Discount is 154,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 825,00 ден. 16% Попуст
  • 12 x 783,75 ден. 9.405,00 ден. 20% Попуст
  • 24 x 742,50 ден. 17.820,00 ден. 24% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Ова тркалезно вдлабнато место совршено се вклопува во секој ентериер! Xena Round има дијаметар од 7,8 cm и важно е да се знае, димензиите на инсталацијата: дијаметар од 6,8 cm и длабочина од 12 cm. Можете да го комплетирате целосно со извор на светлина GU10 од максимум 50 вати. Поради високата IP вредност на IP44, може совршено да се инсталира околу бањата во бањата или надвор под покривот на вашата тераса. Ова вдлабнато место е исто така затемнувачко (не е вклучено затемнување) за да се создаде пријатна атмосфера во вечерните часови! Тоа е вдлабнато место на висок напон и затоа лесно се инсталира без трансформатори. Посетете модерна и изберете ја оваа Ксенна рунда!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл43554
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881001673
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалАлуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 7,8 cm - висина 6,5 cm
Вградени димензиидлабочина 12 cm - дијаметар 6,8 cm
Тежина0.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 9 cm - должина 5,5 cm - ширина 9 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Трпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!