Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна стоечка надворешна светилка базалт 70 cm - Sneezy

28.775,00 ден. 16.819,00 ден.
Discount is 11.956,00 ден.
G
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Детали

Sneezy е совршена светилка за комплетирање на вашата модерна или елегантна тераса! Вашата градина исто така ќе привлече внимание. Светилката свети надолу, што дава убав светлосен ефект на земјата. Сивата боја на светилката ја прави многу безвременска. Светилката е со висина од 70 cm, должина од 12 cm и ширина од 10 cm. Светилката има интегриран LED извор на светлина со 7 вати. Светилката не се затемнува. Sneezy е вистинска предност за вашата градина!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл99108
Монтажа(незаменлива) LED
Светилки што може да се затемнуваатНе може да се затемнува
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 230V
Генерално 
EAN08718881104763
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаСива
МатеријалБетон co Не’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 70 cm - должина 12 cm - ширина 10 cm
Тежина15.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 20 cm - должина 82 cm - ширина 22 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаG Лист на податоци
Вкупно ватажа 7 watt
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликПравоаголник
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!