Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна стоечка надворешна светилка гранит 40 cm - Happy

27.665,00 ден. 16.759,00 ден.
Discount is 10.906,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Надворешната светилка Happy ќе биде вистинска предност во вашата градина. Оваа елегантна подна ламба е прекрасно завршена во гранит со матирано стакло. Оваа светилка испушта прекрасна бела светлина низ ова матирано стакло.
Светилката е со дијаметар од 13 cm и висина од 40 cm. Ја завршувате светилката со извор на светлина со фитинг E27 (макс. 13 вати), кој сепак мора да се нарача посебно. Светилката се затемнува со надворешен придушувач (не е вклучен придушувачот).
Осветлете ја вашата градина со надворешната светилка Happy!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл99105
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881104732
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаСива co Челик
МатеријалБетон co Не’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 13 cm - висина 40 cm
Тежина7 kg
Димензии на пакувањетовисина 24 cm - должина 54,5 cm - ширина 24 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа13
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликЦилиндар
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!