Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна стоечка надворешна светилка песочник 70 cm - Grumpy

26.149,00 ден. 17.779,00 ден.
Discount is 8.370,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Овој Grumpy ќе биде вистинска предност за вашата градина. Оваа елегантна стоечка светилка е прекрасно завршена во песочник со матирано стакло. Оваа светилка испушта прекрасна бела светлина низ ова матирано стакло.
Светилката е со висина од 70 cm, должина од 12 cm и ширина од 12 cm. Ја завршувате светилката со извор на светлина со фитинг E27 (макс. 13 вати), кој сепак мора да се нарача посебно. Светилката се затемнува со надворешен придушувач (не е вклучен придушувачот).
Побарајте око во градината со надворешната ламба Grumpy!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл99106
МонтажаE27
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Ориентација, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881104749
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаБеж
МатеријалБетон co Не’рѓосувачки челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 70 cm - должина 12 cm - ширина 12 cm
Тежина17 kg
Димензии на пакувањетовисина 86 cm - должина 24 cm - ширина 24 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа13
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликПравоаголник
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

Совршена комбинација

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!