Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна таванска ламба црна 9-светла со димно стакло - Атина

20.269,00 ден. 8.625,00 ден.
Discount is 11.644,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Леле колку убава таванска ламба е Атина! Различните висини на сферите и даваат на светилката сосема поинаква димензија. Комбинацијата на црн челик со димно стакло и дава на таванската светилка модерен и мистериозен изглед. Има вкупна висина од 55,5 cm, должина од 31 cm и ширина од 31 cm. Плочата за монтирање е со висина од 2,5 cm, должина од 27 cm и ширина од 27 cm. Секоја стаклена нијанса има дијаметар од 10 см. Можете да ја комплетирате Атина со девет извори на светлина, секој со G9 фитинг (макс. 28 вати). За да создадете дополнителна атмосфера, можете да ја поврзете таванската светилка со придушувач, кој не е вклучен. Многу привлечна и стилска таванска светилка. Атина не треба да недостасува во вашиот ентериер. Совршен за дневна соба, работна соба или трпезарија. Оваа модерна таванска светилка е токму она што го барате!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл103129
МонтажаG9
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881115714
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилРурален
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 55,5 cm - должина 31 cm - ширина 31 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 27 cm - ширина 27 cm
Димензии на абажуротдијаметар 10 cm
Тежина2.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 32 cm - должина 60 cm - ширина 32 cm
Сијалица 
Број на светилки9
Ватажа28
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!