Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна висечка ламба црна 35 cm 5 светла - Facil

6.159,00 ден. 3.795,00 ден.
Discount is 2.364,00 ден.
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Висечка светилка со 5 светлосни точки: тоа е овој Facil! Многу безвременска ламба, убава во ходникот, над трпезариската маса или во дневната соба! Одлучете се за непогрешливиот шарм што го носи овој Facil. Можете да го прилагодите во висина: минимум 40 cm и максимум 310 cm. Има дијаметар од 35 см.
Ве молиме имајте предвид: светилката се испорачува без извори на светлина. Затоа, погрижете се да имате 5 извори на светлина што се вклопуваат во E27 фитинг (секој макс. 40 вати). Можете да изберете различни украсни варијанти за да постигнете посебен ефект. Светилката се затемнува и со надворешен придушувач. Добијте кул привлечност дома со овој Facil!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл99093
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881104596
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 35 cm - висина 310 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 310 cm - Прилагодливо во висина мин.: 40 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 35 cm - висина 3 cm
Должина на кабелот300 cm
Тежина1.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 13 cm - должина 38 cm - ширина 38 cm
Сијалица 
Број на светилки5
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаХодник - Мансарда, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!