Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Огледало за бања златно вкл. LED со затемнување на допир овално - Miral

35.305,00 ден. 31.805,00 ден.
Или заштедете до 14% на цената по парче ако купите 2
F
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 31.805,00 ден. 10% Попуст
  • 2 x 30.212,85 ден. 60.425,70 ден. 14% Попуст
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Детали

Вистински ретро гаџет но во мултифункционална јакна! Мирал е убаво огледало за бања кое има придушувач на допир. Ова ви овозможува сами да ја одредите осветленоста на огледалото со допирање на огледалото. На овој начин никогаш нема да ви пречи премногу силна светлина наутро. Мирал е направен од стакло со алуминиум и е златен. Има длабочина од 3,8 см, висина од 90 см и должина од 60 см. Овој производ се испорачува со незаменливо LED осветлување (21 вати), кое трае во просек 30.000 часа. Со излезна светлина од 2700 Келвини и 326 лумени, тој е вистинска моќна куќа со функционална светлина, но лесно е да се затемни со помош на придушувачот на допир. Со IP вредност од IP44, огледалото е отпорно на прскање, совршено за употреба во бањата! Ние сме целосно заљубени во овој Мирал.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл102426
Монтажа(незаменлива) LED
Вклучена сијалицаДа,вкл.(незаменлива) LED 230V 2700K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатДа, ламбата се испорачува со затемнувач
Генерално 
EAN08718881108792
БрендQAZQA Professional
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликОвалнa
Color & Material 
БојаЗлатна
МатеријалСтакло co Алуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 3,8 cm - висина 90 cm - должина 60 cm
Тежина8 kg
Димензии на пакувањетовисина 102 cm - должина 12 cm - ширина 72 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 21 watt
Вкупно лумени326
Работен век 30000
Келвин2.700 K
CRI80
Опции 
СобаБања
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Функција на допирДа, со функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!