Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ориентална висечка ламба црна со златна 50см - Јапке

5.209,00 ден. 2.945,00 ден.
Discount is 2.264,00 ден. this promotion is valid today only
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Висечката светилка Japke е вистинско око за ориентален ентериер! Светилката е изработена од челик и е обработена со црна и златна боја. Вкупните димензии на светилката се високи 140 cm, должина 50 cm и ширина 31,5 cm. Поради овие димензии, оваа светилка убаво се вклопува над трпезариската маса или во дневната соба. Погрижете се да нарачате извор на светлина со фитинг E27 за да ја комплетирате светилката. Оваа висечка светилка може да се затемнува, но не е вклучен придушувач. Не можете да престанете да зјапате во оваа висечка ламба: Јапке не треба да недостасува во вашиот ентериер! Ова е вистинско привлекување очи.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл106630
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881149467
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилОриентален
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЦрна co Златна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 31,5 cm - висина 140 cm - должина 50 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 12 cm - висина 2,5 cm
Димензии на абажуротвисина 17 cm - должина 50 cm - ширина 31,5 cm
Тежина1 kg
Димензии на пакувањетовисина 19 cm - должина 52 cm - ширина 38 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!