Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Паметна висечка светилка црна со димно стакло вкл. 8 WiFi G95 - Сандра

52.679,00 ден. 29.895,00 ден.
Discount is 22.784,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
F
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Детали

Комплетирајте го вашиот ентериер со висечката ламба Сандра! Најдобро изгледа во ентериер во Арт Деко. Прицврстувачот е црн и изработен од стакло. 8-те светлосни точки обезбедуваат совршено осветлување. Висечката светилка има максимум 470 лумени, што ја прави вистинска моќност! Висечката светилка се доставува до вашиот дом, вклучувајќи паметни извори на светлина E27. Вклучените извори на светлина трошат 4,9 вати и траат во просек 15.000 часа. Не сте дома некое време? Тогаш Сандра може да се контролира од далечина со вашиот паметен телефон или паметен домашен систем. Направете дополнителна атмосфера во вашиот дом со затемнување на висечката светилка. Сандра се затемнува, вклучен е и регулаторот. Со Сандра не можете да погрешите: не ја сакате ли оваа висечка светилка во вашиот дом?

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл107423
МонтажаE27
Вклучена сијалицаДа,вкл.E27 230V 1800 - 4000K
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатДа, ламбата се испорачува со затемнувач
Генерално 
EAN08718881158384
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 150 cm - должина 140 cm - ширина 40 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 150 cm - Прилагодливо во висина мин.: 60 cm
Димензија на стаклотоDiameter 20 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 120 cm - ширина 25 cm
Должина на кабелот120 cm
Димензии на абажуротдијаметар 30 cm
Тежина10.8 kg
Сијалица 
Број на светилки8
Волтажа на напојувањето220V/230V
Енергетска етикетаF Лист на податоци
Вкупно ватажа 4.9 watt
Вкупно лумени470
Работен век 15000
Келвин1.800 K - 4.000 K
CRI80
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
smart_protocolsWifi (Tuya)
Smartyes
Работен системConnect to app

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!