Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Арт Деко висечка светилка црна со димно стакло 8-светло - Сандра

43.899,00 ден. 26.339,00 ден.
Discount is 17.560,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Леле, каква кул висечка светилка е Сандра! Различните сфери обезбедуваат многу динамика во собата. Висечката светилка е изработена од стакло со челик и светилките имаат ефект на дим. Ова создава повеќе атмосфера во просторијата кога е вклучено осветлувањето! Сандра има должина од 140 см и ширина од 40 см. Висечката светилка е прилагодлива во висина од максимум 150 cm до минимум 60 cm. 4 стаклени топчиња се со дијаметар од 20 cm, а другите 4 со дијаметар од 30 cm. Плочата за монтирање е со висина од 2,5 cm, должина од 120 cm и ширина од 25 cm. Кабелот е со должина од 120 см. Висечката светилка ја комплетирате со извор на светлина со фитинг E27 од максимум 40 вати. Затоа, не заборавајте да ги нарачате овие одделно. Комплетирајте ја вашата дневна, трпезарија или канцеларија со висечката светилка Сандра.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл104931
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881132520
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 150 cm - должина 140 cm - ширина 40 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 150 cm - Прилагодливо во висина мин.: 60 cm
Димензија на стаклотоDiameter 20 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 120 cm - ширина 25 cm
Должина на кабелот120 cm
Димензии на абажуротдијаметар 30 cm
Тежина10.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 41 cm - должина 139 cm - ширина 54 cm
Сијалица 
Број на светилки8
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!