Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Плафонска точка црна со димно стакло 3-светло - Vidro

4.929,00 ден. 1.555,00 ден.
Discount is 3.374,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Леле, колку убава светилка е Видро! Ефектот на димно стакло и дава на светилката мистериозен, но привлечен изглед. Светилката е изработена од челик со стакло и е завршена во црна боја. Оваа комбинација го прави многу безвременски! Има дијаметар од 35 cm и висина од 13 cm. Плочата за монтирање е со дијаметар од 18 cm и висина од 2,5 cm. Го комплетирате Vidro со 3 извори на светлина, секој со E14 фитинг (макс. 40 вати). Дали сакате да создадете дополнителна атмосфера во собата? Потоа можете да поврзете придушувач, кој не е вклучен. Стаклените нијанси имаат дијаметар од 10 cm и висина од 9 cm. Vidro е совршен за дневна соба, канцеларија или спална соба. Вистински креатор на атмосфера дома!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл102479
МонтажаE14
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881109621
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 35 cm - висина 13 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 18 cm - висина 2,5 cm
Тежина0.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 23 cm - должина 16,5 cm - ширина 26 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа25
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 10 cm - висина 9 cm
Материјал на абажуротСтакло
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!