Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Таванска ламба за арт деко црна со димно стакло - Pallon

4.929,00 ден. 2.955,00 ден.
Discount is 1.974,00 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Фантастична таванска светилка во вистински Арт Деко дизајн. Овој Pallon ќе создаде многу грациозен и атмосферски ефект во вашиот дом. Прекрасно е обработен во црн дим огледало што дава ефект на огледало кога светилката е исклучена. Тоа го прави многу уникатен! Светилката е со дијаметар од 20 cm и висина од 23 cm. Плочата за монтирање има дијаметар од 12 см. Овој создавач на расположение навистина ја комплетира вашата дневна соба, претсобје или спална соба. Комплетирајте го вашиот Pallon со декоративен извор на светлина што се вклопува во E27 фитинг (макс. 25 вати). Светилката се затемнува и со надворешен придушувач. Добијте арт Деко привлечно внимание во вашиот дом сега со Pallon. Ако апсолутно го сакате овој дизајн: го имаме и овој цврст Pallon како висечка светилка или столна ламба.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл99088
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881104541
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко
ОбликГлобус
Color & Material 
БојаСребрена co Хромирана,Црна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 20 cm - висина 23 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 12 cm - висина 3,5 cm
Тежина0.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 23,5 cm - должина 32 cm - ширина 24 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа25
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 20 cm
Материјал на абажуротСтакло
Shade ShapeГлобус
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!