Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Вграден хромиран квадрат за навалување - Еду

979,00 ден. 185,00 ден.
Discount is 794,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Ова квадратно вдлабнато место Edu се вклопува во секој ентериер. Има должина и ширина од 9 см. Димензии за инсталација: дијаметар од 7,4 cm и длабочина од 9 cm. Ee Edu се состои од метал во хромирана верзија и има луксузен, висококвалитетен изглед. Вдлабнато место има фитинг GU10. Можете да го комплетирате целосно со извор на светлина GU10 од максимум 50 вати. Добар додаток на ова вдлабнато место е тоа што може да се навалува: затоа осветлете го вашиот простор како што сакате! Edu исто така може да се затемнува (не е вклучен придушувачот). Се испорачува со пружини за стегање! Едноставно, но ох толку стилски во вашиот таван овој Edu.

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл44883
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881003837
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаХромирана
МатеријалМетал co Алуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 9 cm - должина 9 cm - ширина 9 cm
Вградени димензиидлабочина 11 cm - дијаметар 7,4 cm
Тежина0.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 5 cm - должина 11 cm - ширина 12 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Област за инсталирањеТавански
Длабочина на ниска инсталација0
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!