Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Арт деко точка црна ротирачка и навалувачка - Мош

2.149,00 ден. 1.289,00 ден.
Или заштедете до 46% на цената по парче ако купите 6
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.289,00 ден. 40% Попуст
  • 3 x 1.222,65 ден. 3.667,95 ден. 43% Попуст
  • 6 x 1.158,30 ден. 6.949,80 ден. 46% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Ова е место Мош во ладно црна боја! Минималистичката челична рамка е идеална за прекрасен декоративен извор на светлина што може да се види! За да се создаде уште поголема атмосфера, светилката се затемнува и со надворешен придушувач (не е вклучен придушувачот). Бидете дел од трендсетерите и осветлете го вашиот дом или канцеларија со стил!
Ова место е многу лесно прилагодливо преку топчестиот зглоб. Ова овозможува оваа таванска светилка да свети во сите правци. Светилката е со висина од 16 cm, должина од 9 cm и ширина од 13 cm. Плочата за монтирање е со дијаметар од 7 cm и висина од 2,5 cm.
Светилката има мал E14 фитинг и се испорачува без извор на светлина, затоа погрижете се да ја нарачате со неа (макс. 40 вати).
Комплетирајте го вашиот ентериер со Mosh 1!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл93944
МонтажаE14
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881057878
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 11,3 cm - должина 9 cm - ширина 12,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 7 cm - висина 2,5 cm
Тежина0.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 10,5 cm - должина 13 cm - ширина 10 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 9 cm
Материјал на абажуротЧелик
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!