Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Арт Деко висечка ламба црна со димно стакло 30 cm - Pallon

6.719,00 ден. 4.435,00 ден.
Или заштедете до 47% на цената по парче ако купите 6
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 4.435,00 ден. 34% Попуст
  • 3 x 3.989,70 ден. 11.969,10 ден. 41% Попуст
  • 6 x 3.546,40 ден. 21.278,40 ден. 47% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Фантастично дизајнирана висечка светилка, вистинскиот Арт Деко дизајн ќе создаде многу грациозен и привлечен ефект во вашиот дом. Прекрасно е завршен во црн дим огледало со црн кабел. Стаклото за огледало од чад дава ефект на огледало кога осветлувањето е исклучено; супер уникатен! Висечката светилка е со дијаметар од 30 см. Може да се прилагоди и во висина: минимум 63,5 cm и максимални 156 cm. На овој начин можете сами да ја одредите висината на вашата светилка! Овој создавач на атмосфера навистина ја комплетира вашата дневна соба, претсобје или спална соба. Комплетирајте го вашиот Pallon со декоративен извор на светлина што се вклопува во E27 фитинг (макс. 25 вати). Светилката се затемнува и со надворешен придушувач. Добијте го ова привлечно внимание сега!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл99089
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881104558
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко
ОбликГлобус, Издолжен круг
Color & Material 
БојаХромирана co Црна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 30 cm - висина 156 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 156 cm - Прилагодливо во висина мин.: 63,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 10 cm - висина 2,5 cm
Димензии на абажуротдијаметар 30 cm
Тежина1.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 33,5 cm - должина 41 cm - ширина 34 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа25
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Материјал на абажуротСтакло
Shade ShapeГлобус
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!