Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Индустриска висечка ламба црна прилагодлива со 6 светла - Hobby Spinne

20.815,00 ден. 9.455,00 ден.
Discount is 11.360,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Добијте вистинска привлечност дома со нашиот Hobby Spinne. Оваа висечка светилка е изработена од челик и завршена во безвременска црна боја. Има дијаметар од 206 см и висина од 100 см. Секој од капачињата е со дијаметар од 15,5 cm и висина од 8 cm. 6-те потребни извори на светлина E27 сè уште не се вклучени, не заборавајте да ги нарачате одделно. Го правите дополнително пријатно во просторијата со надворешен придушувач, бидејќи оваа светилка се затемнува. Дајте му на вашиот ентериер индустриски шмек со оваа стилска висечка светилка!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл105340
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881136337
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилИндустриски
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 206 cm - висина 100 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 15 cm - висина 2,5 cm
Димензии на абажуротдијаметар 15,5 cm - висина 8,5 cm
Тежина5.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 27,5 cm - должина 48,5 cm - ширина 43 cm
Сијалица 
Број на светилки6
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Продавница - Салон, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!