Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Дизајн висечка светилка црна со димно стакло 4-светло - купола

12.835,00 ден. 9.029,00 ден.
Discount is 3.806,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Дали барате модерно привлекување очи во вашиот дом? Тогаш куполата е навистина нешто за вас! Прекрасно е обложен во црна боја со четири стаклени нијанси, така што изворот на светлина е прекрасно видлив! Бидејќи стаклото е обложено со дим/чад, што создава прекрасен и топол ефект.
Завршете ја вашата светилка со 4 впечатливи извори на светлина што се вклопуваат во фитинг E27 (макс. 40 вати секој). Светилката исто така се затемнува со надворешен придушувач, така што направете ја дополнително пријатна во вечерните часови со Dome. Забелешка: изворот на светлина и регулаторот не се вклучени.
Светилката е прилагодлива во висина, супер практична за над трпезариската маса! На тој начин можете сами да ја одредите висината на вашата светилка. Има минимална висина од 52,5 см и максимална висина од 147 см. Должината на монтажната плоча на таванот е долга 120 cm и ширина 10 cm. Обезбедете убав додаток дома со висечката светилка Dome.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл102220
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881107719
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 147 cm - должина 120 cm - ширина 15 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 147 cm - Прилагодливо во висина мин.: 52,5 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 120 cm - ширина 10 cm
Должина на кабелот124.5 cm
Димензии на абажуротдијаметар 15 cm - висина 20 cm
Тежина5.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 31 cm - должина 124 cm - ширина 21 cm
Сијалица 
Број на светилки4
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Материјал на абажуротСтакло
Shade ShapeЦилиндар
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!