Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Индустриска висечка ламба од челик 38 cm со затемнување - Anteros

9.799,00 ден. 5.485,00 ден.
Discount is 4.314,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Задолжително нешто што не треба да недостасува во вашиот индустриски ентериер е оваа цврста висечка светилка Anteros. Со својата прекрасна сјајна челична завршница и големи метални стеги веднаш го создавате вистинскиот индустриски изглед. Мат стаклената плоча на дното осигурува дека светлината рамномерно се шири на вашата работна површина. Изгледа одлично над трпезариската маса или на островот за готвење, но и прекрасно над вашето биро во работната соба. Антерос има дијаметар од 38 см и висина од 160 см. Ве молиме имајте предвид, изворот на светлина не е вклучен. Светилката лесно се комбинира со E27 LED светилка со моќност од 60 W. Поради директната светлина, светилката може функционално да се користи во секоја просторија. Затоа, искористете ја вашата шанса и комплетирајте го вашиот индустриски изглед со оваа цврста висечка светилка Anteros.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл89752
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881019999
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилИндустриски, Модерен
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЧелик co Црна,Бела
МатеријалАлуминиум co Стакло,Јаже
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 38 cm - висина 158,6 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 158,6 cm - Прилагодливо во висина мин.: 65 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 12 cm - висина 3 cm
Должина на кабелот123.6 cm
Димензии на абажуротдијаметар 38 cm - висина 32 cm
Тежина2.2 kg
Димензии на пакувањетовисина 45 cm - должина 40 cm - ширина 44,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Потпора на абажуротПоддршка E27
Материјал на абажуротАлуминиум
Shade ShapeОрганска форма
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!