Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Класична ѕидна ламба хромирана со црна сенка - Ann-Kathrin 2

6.159,00 ден. 3.759,00 ден.
Или заштедете до 51% на цената по парче ако купите 6
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 3.759,00 ден. 39% Попуст
  • 3 x 3.380,40 ден. 10.141,20 ден. 45% Попуст
  • 6 x 3.004,80 ден. 18.028,80 ден. 51% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Ѕидна светилка Ann-Kathrin 2 има класичен дизајн.Грациозни форми со полупроѕирен црн абажур преку него, така што одлично се вклопува и во модерен ентериер. Ткаенината (органза) што се користи за хаубата не е цврсто растегната, туку плисирана што дава посебен ефект. Стаклениот кристал ја комплетира сликата, особено затоа што делумно виси под хаубата.
Оваа ѕидна светилка има делови од лустер. Светилката се состои од два крака. Изгледот го комплетирате со избирање на една од различните светилки за свеќи. Можете да го трансформирате вашиот дом во личен замок додека трепнете!
Ѕидната светилка е со длабочина од 16,5 cm и должина и висина од 30 cm.
Ја завршувате светилката со 2 мали извори на светлина со E14 фитинг (секој макс. 60 вати), тие сепак треба да се нарачаат посебно. Светилката се затемнува со надворешен придушувач (не е вклучен придушувачот).
Внесете атмосфера во вашиот дом со Ann-Kathrin 2!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89403
МонтажаE14
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881017803
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилКласичен / Антички, Модерен, Природен / Рустикален
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаЦрна co Проѕирна,Хромирана
МатеријалТкаенина co Стакло,Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 16,5 cm - висина 30 cm - должина 30 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 30 cm - ширина 26 cm
Тежина0.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 32 cm - должина 38,5 cm - ширина 28 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!