Вдлабнати насочени LED светла

Можете да создадете амбиентално осветлување со вдлабнати насочени LED светла

Изберете вградено насочено LED светло за да создадете стил кој одговара на вашиот начин на живот. Во lampaisvetlina ќе најдете вдлабнати насочени LED светла во различни стилови и различни материјали. Ќе најдете вдлабнати насочени LED светла за секој ентериер за да создадете совршено основно осветлување за вашиот ентериер!

Вдлабнати насочени LED светла
21 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
 1. Сет-од-5-вдлабнати-дамки-бели-3-степени-затемнување---Ulo
  Сет од 5 вдлабнати дамки бели 3-степени затемнување - Ulo
  5.219,00 ден. 2.455,00 ден.
  Of bespaar 58% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Сет-од-3-вдлабнати-дамки-бела-со-вклучен-LED-IP44---Relax-LED
  Сет од 3 вдлабнати дамки бела со вклучен LED IP44 - Relax LED
  F
  3.069,00 ден. 2.085,00 ден.
  Of bespaar 39% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 3. Вграден-рефлектор-сребрен-со-вклучен-LED-со-3-чекори-за-затемнување---Ulo
  Вграден рефлектор сребрен со вклучен LED со 3 чекори за затемнување - Ulo
  F
  1.045,00 ден. 549,00 ден.
  Of bespaar 53% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 4. Вградена-дамка-бела-со-вклучен-LED-IP65-со-3-чекори-за-затемнување---Бланка
  Вградена дамка бела со вклучен LED IP65 со 3 чекори за затемнување - Бланка
  E
  1.535,00 ден. 735,00 ден.
  Of bespaar 57% als je er 12 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат
 5. Комплет-од-5-вдлабнати-рефлектори-со-бела-боја-со-LED-со-можност-за-затемнување-во-3-чекори---Mio
  Комплет од 5 вдлабнати рефлектори со бела боја со LED со можност за затемнување во 3 чекори - Mio
  G
  3.989,00 ден. 2.455,00 ден.
  Of bespaar 45% als je er 12 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 6. Сет-од-5-вдлабнати-дамки-црни-3-степени-затемнување---Ulo
  Сет од 5 вдлабнати дамки црни 3-степени затемнување - Ulo
  5.219,00 ден. 2.209,00 ден.
  Of bespaar 62% als je er 6 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 7. Комплет-од-3-вдлабнати-рефлектори-челик-со-вклучен-LED-IP44---Relax-LED
  Комплет од 3 вдлабнати рефлектори челик со вклучен LED IP44 - Relax LED
  F
  3.069,00 ден. 1.475,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 8. Комплет-од-3-вдлабнати-рефлектори-црни-со-вклучен-LED-со-3-скалила-затемнување---Miu
  Комплет од 3 вдлабнати рефлектори црни со вклучен LED со 3-скалила затемнување - Miu
  G
  2.149,00 ден. 959,00 ден.
  Of bespaar 60% als je er 12 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 9. Вдлабнати-дамки-бело-со-вклучен-LED-со-3-скалила-затемнување---Ulo
  Вдлабнати дамки бело со вклучен LED со 3-скалила затемнување - Ulo
  F
  1.045,00 ден. 615,00 ден.
  Of bespaar 47% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 10. Вграден-црно-рефлектор-со-LED-со-можност-за-затемнување-во-3-чекори---Ulo
  Вграден црно рефлектор со LED со можност за затемнување во 3 чекори - Ulo
  F
  1.045,00 ден. 549,00 ден.
  Of bespaar 53% als je er 24 koopt
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 11. Set-van-3-inbouwspots-wit-incl.-LED-3000K-5W-IP65---Blanca
  Set van 3 inbouwspots wit incl. LED 3000K 5W IP65 - Blanca
  2.759,00 ден. 1.225,00 ден.
  Stock Available IconНема на залиха Expected delivery within 2 weeks
21 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
new

New Products