Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен челик од нерѓосувачки челик - Основен круг

3.069,00 ден. 2.329,00 ден.
Или заштедете до 32% на цената по парче ако купите 12
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 2.329,00 ден. 24% Попуст
  • 6 x 2.213,50 ден. 13.281,00 ден. 28% Попуст
  • 12 x 2.097,00 ден. 25.164,00 ден. 32% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Цврсто и едноставно надворешно тло со IP65 кое е идеално за надворешна тераса или како осветлување на земјата. Основното место за заземјување е цврсто и издржливо со видливи завртки и обрач од тежок лиен челик за цврст и индустриски изглед.
Светилката е со дијаметар од 10,4 cm. Вградениот е со длабочина од 13 cm и дијаметар од 10,5 cm. Ја завршувате светилката со извор на светлина со приклучок GU10 (макс. 50 вати), кој сепак мора да се нарача посебно. Светилката се затемнува со надворешен придушувач (не е вклучен придушувачот).
Сигурно нема да направите ништо лошо со ова безвременско место!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл43617
МонтажаGU10
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Индиректна светлина, Ориентација, Расположение, Функционална
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Генерално 
EAN08718881001796
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 10,4 cm
Вградени димензиидлабочина 13 cm - дијаметар 10,5 cm
Тежина0.6 kg
Димензии на пакувањетовисина 17,5 cm - должина 11 cm - ширина 11 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
ОбликТркалезна
СтилМодерен
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокNo, this article does not contain a cord and plug
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!