Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Заземјен челик 10,5 cm IP65 - Основен квадрат

3.569,00 ден. 1.665,00 ден.
Discount is 1.904,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Со ова вдлабнато место и обезбедувате на градината многу привлечно и функционално осветлување. Ова квадратно место има силно куќиште од нерѓосувачки челик. Местото е со должина и ширина од 10,5 cm, димензиите за поставување се: длабочина: 13 cm и дијаметар 10,2 cm. Благодарение на фитингот GU10, тој е погоден и за енергетски ефикасни LED извори на светлина. Благодарение на IP вредноста од IP65, тој е отпорен на сите временски влијанија. Ова место за затемнување на Основниот плоштад е идеално за осветлување на патеката!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл43618
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881001802
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.7 kg
СтилМодерен
ОбликКвадрат
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалНе’рѓосувачки челик co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 13 cm - должина 10,5 cm - ширина 10,5 cm
Вградени димензиидлабочина 13 cm - дијаметар 10,2 cm
Димензии на пакувањетовисина 17 cm - должина 11 cm - ширина 11 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Целосно вградено0
Overrijdbaar0
Длабочина на ниска инсталација0
Област за инсталирањеЗемјени - подни
Technical Spec's 
IP вредностIP65
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!