Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна ѕидна ламба алуминиумска 2-светла IP44 - Baleno

1.649,00 ден. 925,00 ден.
Discount is 724,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 3 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Baleno II е вистинско привлекување очи во и околу вашиот дом. Дава убаво светло за пасење по ѕидот. Ова е супер убаво кога е темно! Светилката има две GU10 фитинзи и се испорачува без извори на светлина, затоа погрижете се да ја нарачате со неа.
Исто така, може да се затемнува за да можете да создадете пријатна атмосфера (не е вклучен ременот). Baleno II има длабочина од 9 cm, висина од 15 cm и должина од 6,5 cm. Плочата за монтирање е со должина од 14,5 cm и ширина од 6,5 cm. Употребата на алуминиум и елегантната форма и даваат на светилката многу модерен шмек. Baleno II е навистина погоден за надворешна употреба поради IP вредноста на IP44, но можете да го поставите и во бањата. Дали сè уште барате супер модерна (надворешна) ѕидна светилка? Го најдовте!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл45075
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881004735
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликПравоаголник
Color & Material 
БојаЧелик
МатеријалАлуминиум co Стакло
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 9 cm - висина 15 cm - должина 6,5 cm
Тежина0.5 kg
Димензии на пакувањетовисина 16 cm - должина 9,7 cm - ширина 7,5 cm
Сијалица 
Број на светилки2
Ватажа35
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Димензии на абажуротDiameter0 mm - hoogte0 mm - lengte0 mm - breedte0 mm
Опции 
СобаНадворешно осветлување, Бања, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!