Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерна ѕидна ламба бела рамна - Џипси Арл

4.005,00 ден. 1.969,00 ден.
Или заштедете до 61% на цената по парче ако купите 12
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.969,00 ден. 51% Попуст
  • 6 x 1.772,10 ден. 10.632,60 ден. 56% Попуст
  • 12 x 1.575,20 ден. 18.902,40 ден. 61% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Оваа модерна ѕидна светилка Gipsy Arles всушност се вклопува во секој ентериер. Изработен е од цврсто излеан малтер за да можете да го обоите, на пример во бојата на вашиот ѕид. Оваа ѕидна светилка е цврсто поставена на ѕидот и има отвор и на врвот и на дното. Изворот на светлина G9 од максимум 25 вати (не е вклучен) затоа дава убав светлосен ефект на горниот и долниот дел од ѕидот.
Ѕидната светилка е со должина од 18 cm и висина од 9 cm. Плочата за монтирање е долга 10 cm x 9 cm висока. За да биде уште попријатно (затоа што сакаме да го правиме тоа), можете да ја затемните и оваа ѕидна светилка со надворешен придушувач (ова мора да се нарача посебно). Дајте му посебен ефект на вашиот ѕид со овој Gipsy Arles!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл89707
МонтажаG9
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаИндиректна светлина, Расположение
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881019555
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилДизајн, Модерен
ОбликОвалнa
Color & Material 
БојаБела
МатеријалГипс - Керамика
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 10 cm - висина 9 cm - должина 18 cm
Димензија на плочката за монтирањедлабочина 2,5 cm - висина 9 cm - должина 8,5 cm
Тежина1.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 14,5 cm - должина 24 cm - ширина 15,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа40
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаХодник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Со кабел и приклучокНе, производот не се испорачува со жица и приклучок

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!