Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен еднофазен железнички систем со 14 точки црни - Jeana

33.579,00 ден. 19.409,00 ден.
Или заштедете до 48% на цената по парче ако купите 2
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 19.409,00 ден. 42% Попуст
  • 2 x 17.467,20 ден. 34.934,40 ден. 48% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Внесете ја модерната атмосфера во вашиот дом со железничкиот систем Jeana. Овој црн шински систем има 14 рефлектори и е направен од челик. Шината е долга вкупно 753 см и ширина 9,5 см. Абажурите се со дијаметар од 5,5 cm и висина од 9,5 cm. Не се вклучени 14-те потребни извори на светлина GU10, но тие лесно може да се нарачаат во нашата веб-продавница. Рефлекторите се затемнуваат со надворешен придушувач (не е вклучен рефлекторот). Ова е 1-фазен шински систем, што значи дека сите извори на светлина на шината се контролираат заедно и затоа секогаш се затемнети или вклучени заедно. Добијте модерно привлечно внимание во вашиот дом со овој железнички систем!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл105059
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881133817
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 17 cm - должина 753 cm - ширина 9,5 cm
Тежина5.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 16,2 cm - должина 101 cm - ширина 15 cm
Сијалица 
Број на светилки14
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 5,5 cm - висина 9,5 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!