Бесплатна достава за износи над %free_shipping_cost.

Со вредност на нарачката од %free_shipping_cost или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред %cut_off_time ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Ориентална висечка ламба црна бамбус 40 cm - Ostrava

7.335,00 ден. 3.265,00 ден.
Discount is 4.070,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 5 дена
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Висечката светилка Ostrava е вистинско око за ориентален ентериер! Светилката е изработена од плетен бамбус и има црна и природна боја. Кабелот и плочата за монтирање се обработени во црна боја, давајќи ѝ на Острава рурален, но луксузен изглед. Висечката светилка е со дијаметар од 40 cm и висина од 141 cm. Висечката светилка има фитинг E27. Погрижете се да го нарачате овој извор на светлина посебно. Оваа висечка светилка може да се затемнува, но не е вклучен придушувач. Веројатно сепак ќе најдете место за оваа Острава.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл106036
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881143649
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилОриентален
ОбликТркалезна
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалБамбус co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиидијаметар 40 cm - висина 141 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 10 cm - висина 2,5 cm
Должина на кабелот120 cm
Тежина0.4 kg
Димензии на пакувањетовисина 16,5 cm - должина 42 cm - ширина 42 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа25
Волтажа на напојувањето220V/230V
Абажур 
Со абажурДа, има абажур
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Детска соба, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!