Паметни ламби за на маса

Најубавите паметни ламби за на маса може да се најдат на lampaisvetlina

Паметната ламба за на маса создава го дополнува амбиентот во дневната соба, спалната или канцеларијата. Нејзините паметни карактеристики го олеснуваат контролирањето преку апликација на вашиот паметен телефон, таблет или домашен асистент. Во lampaisvetlina има паметни светилки за на маса за секој стил на живеење. Секогаш ќе се најде нешто што одговара на вашиот ентериер!

Паметни ламби за на маса
6 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
 1. Паметна-модерна-столна-ламба-црна-со-вклучен-Wifi-ST64---Balenco-Wazo
  Паметна модерна столна ламба црна со вклучен Wifi ST64 - Balenco Wazo
  E
  10.809,00 ден. 4.175,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
 2. Паметен-дизајн-црна-столна-ламба-со-димно-стакло-вкл.-WiFi-A60---Bliss
  Паметен дизајн црна столна ламба со димно стакло вкл. WiFi A60 - Bliss
  E
  7.859,00 ден. 3.825,00 ден.
  Stock Available IconНа залиха Order today before 20:00, shipped today !
6 Items
Филтрирај и сортирај
Set Descending Direction
new

New Products