Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Романтична ѕидна ламба на отворено темно сива - Оксфорд

2.459,00 ден. 1.475,00 ден.
Discount is 984,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 1.475,00 ден. 40% Попуст
  • 3 x 1.400,30 ден. 4.200,90 ден. 43% Попуст
  • 6 x 1.326,60 ден. 7.959,60 ден. 46% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Дали барате класична ѕидна ламба на отворено со антички изглед? Тогаш овој антрацит (темно сив) Оксфорд е навистина нешто за вас! Винтиџ дизајнот навистина додава стил на вашата влезна врата/влез. Оваа надворешна ѕидна светилка има висина од 25,5 cm и длабочина од 23 cm. Има фитинг E27 за извор на светлина од максимум 60 вати. За да ви биде пријатно навечер, можете исто така да ја затемните оваа светилка (не е вклучен придушувачот). Комплетирајте ја вашата градина или фасада со оваа Оксфордска надворешна светилка!

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл44945
МонтажаE27
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Блескава, Компактна флуоресцентна светилка, Халогенска
Функција на светилкатаРасположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881004360
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
Тежина0.6 kg
СтилКласичен / Антички, Природен / Рустикален
ОбликГлобус, Тркалезна
Color & Material 
БојаТемно сива
МатеријалПластика co Алуминиум
Sizes & Weight 
Општи димензиидлабочина 23 cm - висина 25,5 cm - должина 18 cm
Димензија на плочката за монтирањедијаметар 11,5 cm - висина 2 cm
Димензии на пакувањетовисина 19,5 cm - должина 21,5 cm - ширина 18,5 cm
Сијалица 
Број на светилки1
Ватажа60
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаНадворешно осветлување
Област за инсталирањеЅидни
Technical Spec's 
IP вредностIP44
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!