Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Висечка светилка црна со опал стакло 8-светло издолжено - Uvas

44.515,00 ден. 24.929,00 ден.
Или заштедете до 47% на цената по парче ако купите 2
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 24.929,00 ден. 44% Попуст
  • 2 x 23.680,65 ден. 47.361,30 ден. 47% Попуст
Вкл. ДДВ

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Овој производ ги исполнува условите за бесплатна достава

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Дајте им поттик на вашиот дизајн на ентериерот со висечката светилка Uvas. Овој суштински додаток е направен од стакло и челик, со префинет финиш во бела и црна боја. Uvas е совршен како привлекувач на око над трпезариската маса во кујната, во дневната соба или како впечатливо осветлување во ходникот. Со висина од 135 cm, должина од 80 cm и ширина од 35 cm, Uvas зрачи со модерна елеганција. Висечката светилка е прилагодлива во висина на минимум 50 cm, што ви овозможува без напор да ја прилагодите на саканиот простор. Со 8 светлосни точки, Uvas е вистинско око во секоја соба. Висечката светилка има G9 фитинзи (макс. 28W). Погрижете се да ги нарачате изворите на светлина одделно. Висечката светилка се затемнува за совршена атмосфера на осветлување, но не е вклучен придушувач. Секогаш добивајте ја вистинската светлина во вашиот дом со Uvas и оставете ја оваа сестрана светилка да свети во вашиот ентериер.

Спецификации

Спецификации
Детали за продуктот 
Број на артикл106410
МонтажаG9
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Расположение, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881147357
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилАрт Деко, Дизајн
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаБела co Црна
МатеријалСтакло co Челик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 135 cm - должина 80 cm - ширина 35 cm
Приспособлива висинаПрилагодливо во висина макс.: 135 cm - Прилагодливо во висина мин.: 50 cm
Димензија на стаклотоDiameter 9 cm - hoogte 12 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2,5 cm - должина 24 cm - ширина 8 cm
Должина на кабелот120 cm
Тежина3.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 31 cm - должина 65 cm - ширина 44 cm
Сијалица 
Број на светилки8
Ватажа28
Волтажа на напојувањето220V/230V
Опции 
СобаТрпезарија, Канцеларија - Просторија за учење, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Функција на допирНе, без функција на допир
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!