Бесплатна достава за износи над din24.500.

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен еднофазен систем за пруга со 3 точки црна - Jeana

4.919,00 ден. 3.075,00 ден.
Discount is 1.844,00 ден. Оваа промотивна цена може да се промени за 2 дена
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 3.075,00 ден. 37% Попуст
  • 2 x 2.920,30 ден. 5.840,60 ден. 41% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната заштеда секогаш се базира на препорачаната цена. Оваа препорачана цена (MSRP) е препорачаната малопродажна цена на производот од производителот. Lampaisvetlina ја наведува препорачаната цена како референтна цена.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

upsell

Пронајдовме други производи кои можеби ќе ви се допаднат!

Детали

Овој железнички систем Jeana со три модерни железнички места е достоен додаток на вашиот ентериер! Овие шински точки совршено се вклопуваат во стилот на новиот тренд на живеење „Modern Clean“.
Светилката е долга 100 cm и висока 17 cm. Плочата за монтирање е долга 100 cm и ширина 3,3 cm. ГУ10 точки (макс. 50 вати) се вклопуваат во точките, кои сè уште треба да се нарачаат. Точките на шините се исто така прилагодливи и погодни за употреба во комбинација со надворешен придушувач (не е вклучен придушувач). Тоа се 1-фазни точки, што значи дека сите извори на светлина на шината се контролираат заедно и затоа секогаш се исклучуваат или вклучуваат заедно.
Не чекајте повеќе и набавете ја оваа прекрасна светилка сега. Тогаш вашиот ентериер е навистина комплетен!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл94922
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881068348
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 17 cm - должина 100 cm - ширина 9,5 cm
Димензија на плочката за монтирањедолжина 100 cm - ширина 3,3 cm
Тежина1.1 kg
Димензии на пакувањетовисина 13 cm - должина 102 cm - ширина 8 cm
Сијалица 
Број на светилки3
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 5,5 cm - висина 9,5 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Со кабел и приклучокНе, без кабел и штекер

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!