Free Shipping from din24.500

Со вредност на нарачката од din24.500 или повеќе, ние ќе ви ја доставиме лампата бесплатно! Нарачките направени пред 22.00 uur ќе бидат испратени истиот ден.

Политика на враќање од 30 дена

Понекогаш се случува да не сте сосема задоволни со некој продукт. Тогаш, разбиралеч, можете да го вратите. Со задоволство ќе се погрижиме за тоа. Можете да го вратите својот купувачки артикл во рок од 30 дена од доставувањето.

Модерен железнички систем црна со 5 рефлектори 1-фазен - Jeana

14.059,00 ден. 10.285,00 ден.
Или заштедете до 31% на цената по парче ако купите 2
Изберете ја вашата количина:
  • 1 x 10.285,00 ден. 27% Попуст
  • 2 x 9.770,75 ден. 19.541,50 ден. 31% Попуст
Вкл. ДДВ

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Бесплатна испорака од 24.500 ден.

Ви треба помош?

Нашиот тим стои на располагање 5 дена денови во неделата.

Секоја недела нашите цени можат да се променат поради расположивост на залиха и продажбите од минатата недела. Цените затоа можат да се зголемат или намалат, но можат да останат истите како претходно. Денот кога цената ќе биде поставена повторно е означен


Прикажаната намалување секогаш е врз основа на препорачаната цена. Оваа препорачана цена е препорачана малопродажна цена на производот од производителот.

Други бои
Повеќе од оваа серија

Додатоци

Ве молиме забележете дека ламбата погоре се испорачува без извор на светлина, ве молиме нарачајте одделно.

Детали

Овој железнички систем Jeana со пет модерни рефлектори за шини е достоен додаток на вашиот ентериер! Овие рефлектори за шини совршено се вклопуваат во согласност со новиот тренд на живеење „Modern Clean“. Светилката е долга 286 cm и висока 17 cm. Плочата за монтирање е со должина од 286 cm и ширина од 3,4 cm. Рефлекторите одговараат на изворите на светлина GU10 (макс. 50 вати), кои мора да се нарачаат посебно. Рефлекторите на шините се прилагодливи и погодни за употреба во комбинација со надворешен придушувач (не е вклучен рефлекторот). Можете да изберете права шина, но имате и можност за правење облини. Ова се 1-фазни рефлектори, што значи дека сите извори на светлина на шината се контролираат заедно и затоа секогаш се затемнети или вклучени заедно. Не чекајте повеќе и набавете ја оваа прекрасна светилка сега. Тогаш вашиот ентериер е навистина комплетен!

Спецификации

Спецификации
Детали за производот 
Број на артикл94923
МонтажаGU10
Вклучена сијалицаНе е вклучено крушка за светилка
Соодветно заLED, Халогенска
Функција на светилкатаДиректна светлина, Функционална
Светилки што може да се затемнуваатНе, нема вклучено затемнувач
Генерално 
EAN08718881068355
БрендQAZQA
РачноПреземи ПДФ
СтилМодерен
ОбликИздолжен круг
Color & Material 
БојаЦрна
МатеријалЧелик
Sizes & Weight 
Општи димензиивисина 17 cm - должина 286 cm
Димензија на плочката за монтирањевисина 2 cm - должина 286 cm - ширина 3,4 cm
Тежина1.9 kg
Димензии на пакувањетовисина 11,5 cm - должина 102 cm - ширина 12 cm
Сијалица 
Број на светилки5
Ватажа50
Волтажа на напојувањето220V/230V
Lamp Shade 
Со абажурДа, има абажур
Димензии на абажуротдијаметар 5,5 cm - висина 9,5 cm
Опции 
СобаТрпезарија, Ходник - Мансарда, Канцеларија - Просторија за учење, Кујна, Спална соба, Продавница - Салон, Дневна соба, Внатрешно осветлување
Област за инсталирањеТавански
Technical Spec's 
IP вредностIP20
Паметен 
Smartno

Сервисирање и враќање

Сервисирање Сервисирање

Ние сме тука за тебе, за да креираме повеќе простор за атмосфера. Затоа добиваш 30 дена период за размислување при купување, сите наши производи доаѓаат со гаранција, и лесно сме достапни 5 дена дена во неделата.

Враќање артикли Враќање артикли

Ако не сте задоволни со нарачката, може да ни ја испратите назад. Имате 30 дена за да ја вратите нарачката целосно или делумно.

Може да ни испратите е-пошта на [email protected].

  • Бесплатна испорака од 24500 ден
  • 30 дена бесплатен поврат

Прашања за производот

Сè уште нема прашања. Бидете првиот што ќе постави прашање!